• jan_pawel_ii.jpg
  • sks.jpg
  • sztandar1.jpg
  • header.jpg
  • 566.jpg
  • 563.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • obrazek_1_1411.jpg

W ostatnim tygodniu października rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny zorganizowany pod hasłem „Tacy z nas przyjaciele!”.

 

Na konkurs wpłynęło prawie 30 zdjęć. Okazało się, że przyjaciółmi naszych uczniów są nie tylko psy i koty, ale też konie, krowy, chomiki i… iguany.

Miejsce I zajęła uczennica klasy VI B – Angelika Maszka, II miejsce zajęła uczennica klasy VII B – Michalina Lampka, III miejsce zajęła również uczennica klasy VII B – Zofia Zawitowska. Wyróżnieni zostali: Kacper Kropidłowski z klasy IV A, Anna Kamińska z klasy IV B, Emilia Durczak i Karolina Osowska z klasy VI B oraz Jakub Wierzbowski z klasy VII B. Wręczono również dwa podziękowania za udział w konkursie: Adamowi Durczakowi z klasy IV A i Marii Domce z klasy V A.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami.

Nagrodzone i wyróżnione prace można oglądać w naszej galerii oraz na wystawie pokonkursowej przy szkolnym sekretariacie. Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii - link w dolnej części artykułu.