• sks.jpg
  • sztandar1.jpg
  • header.jpg
  • 563.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 566.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • obrazek_1_1411.jpg

W minioną środę odbył się w naszej szkole II Turniej Bezpieczeństwa. W organizację turnieju zaangażowani byli nauczyciele wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa, techniki oraz informatyki.

 

W czasie turniejowych zajęć uczniowie mieli okazję utrwalać wiedzę z zakresu: udzielania pierwszej pomocy, postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz bezpiecznego korzystania z Internetu.

Do rywalizacji o zwycięstwo stanęły 4 drużyny. I choć rywalizacja zarówno w konkurencjach praktyczno-sprawnościowych, jak i wiedzowych, była zacięta, wszyscy zostali zwycięzcami. W jury zasiedli przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Starogardzie Gd., opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Bobowie oraz członkini Rady Rodziców przy PSP im. Jana Pawła II w Bobowie.

Widownia oraz członkowie komisji konkursowej byli pod ogromnym wrażeniem strony organizacyjnej turnieju oraz poziomu przygotowania uczniów. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych!

Dodatkową atrakcją tego dnia była wizyta Świętego Mikołaja – wszak turniej odbywał się 6 grudnia, czyli w mikołajki. Święty Mikołaj również był pod wrażeniem…

Zapraszamy do zapoznania się z galerią