• 563.jpg
  • 566.jpg
  • sztandar1.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sks.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • header.jpg

Jak mówi znane powiedzenie: „Grosz do grosza, a będzie kokosza”.

Prawdę zawartą w tejże sentencji bardzo mocno wzięli sobie do serca w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły. Począwszy od najmłodszych klas szkoły podstawowej po III klasy gimnazjum nasi podopieczni bardzo aktywnie włączyli się w tegoroczną edycję akcji „Góra Grosza” niosącej wsparcie dla podopiecznych Towarzystwa Nasz Dom. I tak wspólnie udało nam się zebrać aż 735 złotych! To – jak na tego typu zbiórkę - kwota niebagatelna, a złożyło się na nią około 20.000 monet najróżniejszych nominałów! Nasza góra grosza, jak widać na załączonym obrazku, musiała zostać zapakowana aż do 6 paczek (zgodnie z procedurą pakowania waga pojedynczej paczki nie może przekraczać 10 kg) – łączna waga naszych groszy to ok. 40 kilogramów. Szczególne podziękowania za zaangażowanie w zbiórkę należą się wszystkim wychowawczyniom klas I-III szkoły podstawowej, gdyż to nasze maluchy w tym roku uzbierały najwięcej. W przyszłym roku liczymy na więcej!