• 563.jpg
  • 566.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • header.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • sztandar1.jpg
  • sks.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg

Miesiąc marzec w naszej szkole był miesiącem, w którym odbyło się wiele warsztatów i spektakli profilaktycznych. Już na początku miesiąca naszą placówkę odwiedził Teatr z Krakowa „Kurtyna”. Aktorzy zaprezentowali uczniom sztukę promującą zdrowy tryb życia bez nałogów. Na koniec spektaklu przeprowadzili z dziećmi i młodzieżą pogadankę na temat negatywnego wpływu używek na ich organizm.

Kolejnym przedsięwzięciem było zorganizowanie także przez naszego pedagoga A. Lewandowską zajęć warsztatowych na temat mobingu rówieśniczego. Podjęto współprace z organizacją profilaktyczną „Krokus”. Zajęcia odbyły się w klasie IVa oraz VIIa. Spotkanie poprowadził specjalista Tomasz Staniszewski.