• SAM_2031.JPG
  • sztandar1.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • sks.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 566.jpg
  • header.jpg
  • 563.jpg

W dniu 26 kwietnia 2018 r. odbyły się tegoroczne powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD.

Jak co roku zawody zostały przeprowadzone w szkole w Żabnie. W turnieju wzięło udział po dziesięć szkół w kategorii szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Mania, Zosia Zawitowska, Mateusz Nagórski, Jakub Lipke w kategorii szkół podstawowych, oraz Katarzyna Behrednt, Błażej Lampka i Marcin Lampka w kategorii oddziałów gimnazjalnych. Opiekunem obu drużyn był pan Marcin Rudnicki. Rywalizacja składała się z jazdy po rowerowym torze przeszkód, rozwiązywaniu testów wiedzy, oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli drużynowo drugie miejsca, ustępując tylko po zaciętej rywalizacji zespołom z Jabłowa.

            Zawodnikom gorąco gratulujemy posiadania ogromnej wiedzy i umiejętności, oraz życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii: