• jan_pawel_ii.jpg
  • header.jpg
  • sks.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sztandar1.jpg
  • 563.jpg
  • 566.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg

W dniach 22-25 maja 2018 r. odbyła się szkolna wycieczka na Dolny Śląsk i do Czech.

Pierwszego dnia uczestnicy wyjazdu zwiedzali Afrykarium we wrocławskim zoo, oraz stare miasto grodu nad Odrą. Dzień drugi rozpoczął się od zwiedzania Panoramy Racławickiej. Po opuszczeniu Wrocławia przejechaliśmy do Kłodzka, gdzie zwiedzaliśmy słynną twierdzę, wraz z jej wąskimi tunelami. Na nocleg udaliśmy się do ośrodka w Szczytnej. Trzeciego dnia pojechaliśmy do Pragi, którą zwiedzaliśmy wraz z czeską przewodniczką posługującą się językiem polskim. Stolica Republiki Czeskiej wywarła na nas ogromne wrażenie. Ostatniego dnia udaliśmy się do Parku Narodowego Gór Stołowych, w którym wspięliśmy się na Szczeliniec Wielki. Organizatorami wycieczki byli nauczyciele Marcin Rudnicki i Krzysztof Połom. Przez wszystkie dni dopisywała nam piękna pogoda i dobre humory.