• 563.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • header.jpg
  • sks.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • 566.jpg
  • sztandar1.jpg

W miniony czwartek do naszej szkoły z prelekcją w ramach kampanii Związku Wierzyca i WFOŚiGW w Gdańsku przybył pan Romuald Burczyk – Prezes Zarządu Fundacji Polish-American Dewelopment Council.

Wspomniana prelekcja dotyczyła nowych zasad segregacji odpadów i miała za zadanie wpłynąć na świadomość uczniów w zakresie ochrony środowiska. Dzięki zaprezentowanemu materiałowi uczniowie naszej szkoły mogli sobie przypomnieć i utrwalić zasady selektywnego odbioru odpadów.

Prowadzący spotkanie był bardzo dobrze przygotowany do spełnienia swojego zadania – wykładowi towarzyszyła bardzo ciekawa i przystępna prezentacja multimedialna. Pan Romuald Burczyk bardzo szybko nawiązał właściwy kontakt z naszymi uczniami, posługując się zrozumiałym słownictwem i obrazowym przykładem. Uczniowie słuchali z zainteresowaniem, chętnie też odpowiadali na zadawane przez prelegenta pytania, po czym mieli okazję podzielić się swoją wiedzą w przygotowanym przez prowadzącego quizie. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu nasi uczniowie będą umieli segregować odpady na 6!