• jan_pawel_ii.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • obrazek_1_1411.jpg
  • header.jpg
  • sks.jpg
  • 563.jpg
  • sztandar1.jpg
  • 566.jpg

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej, dlatego w piątek 12.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się Akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie przygotowali krótkie przedstawienie obrazujące życie szkolne. Uczennice klasy 5a zaśpiewały piosenki oraz zaprezentowały się dwa zespoły taneczne „Quenns Dance” i „Street Dancers”, które przygotowywały się pod czujnym okiem naszej pani pedagog Agnieszki Lewandowskiej.


Podczas Akademii zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Rozpoznajemy nauczycieli na starych fotografiach”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Drobnymi upominkami nagrodzono trzy uczennice: Zofię Zawitowską z klasy 8b, Monikę Baranowska z 8b oraz Ilonę Pawłowską. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.