• jan_pawel_ii.jpg
  • sks.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • sztandar1.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • header.jpg
  • 563.jpg
  • 566.jpg

Uczniowie z naszej szkoły brali udział w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA” , którego organizatorem było Muzeum w Bielsku Podlaskim. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem m. in. Jego Ekscelencji Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa, Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej i Fundacji Konferencji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Cieszymy się, że nasi uczniowie pochylili się nad osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w tym konkursie zdobyła Faustyna Komorowska, której praca w sposób bardzo wymowny przedstawiła promieniowanie ojcostwa naszego Wielkiego Rodaka.

Z podziękowań organizatorów konkursu jakie wpłynęły do szkoły wynika, że Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” od ponad dekady przyciąga dzieci i młodzież z całej Polski i Świata. Niesłabnące zainteresowanie świadczy o tym, jak wielkie znaczenie ma osoba Świętego dla kolejnego pokolenia. Pokolenia, które nie miało okazji poznać Ojca Świętego. Pokolenia, które zna Jana Pawła II z przekazów dorosłych, licznych publikacji i samego nauczania Świętego.

E.K.