• header.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 563.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sks.jpg
  • sztandar1.jpg
  • 566.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg

Pluszowy miś jest jedną z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Jest kojarzony z beztroskim czasem dzieciństwa. Dla wielu z nas był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Misie są często bohaterami powieści, bajek, filmów i piosenek tak jak m.in. Kubuś Puchatek, Coralgol, Paddington, Miś Uszatek, Yogi, Rupert, Mój Brat Niedźwiedź, Mały Miś, Troskliwe Misie czy Gumisie.

W związku z tym, iż w listopadzie wypadło Święto Pluszowego Misia w naszej szkole obchodziliśmy to święto 26 listopada (poniedziałek). W tym dniu uczniowie chętnie przynieśli ze sobą ulubione misiaki do szkoły. Znaleźli się również śmiałkowie, którzy przebrali się za pluszaki. Akcja ta, przyniosła wiele radości uczniom co można zauważyć na załączonych zdjęciach.