• SAM_2031.JPG
  • 566.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • header.jpg
  • sks.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 563.jpg
  • sztandar1.jpg

W dniu 21.05.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Zelgoszczy odbył się Międzyszkolny Konkurs Znajomości Języka Angielskiego dla uczniów z klas V-VIII Szkoły Podstawowej, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Konkurs obejmował dwa etapy – pisemny oraz ustny.

Etap pisemny składał się z zadań, w których uczniowie musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, znajomością słownictwa i struktur gramatycznych. Po etapie pisemnym wyłoniono sześciu najlepszych uczniów, którzy przystąpili do etapu ustnego. W drugim etapie uczniowie mieli za zadanie udzielić wypowiedzi ustnej na jeden z wylosowanych tematów.

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursie. Uczennica Aleksandra Ratajczak z kl. VIIIa zdobyła I miejsce, natomiast Zofia Zawitowska z kl. VIIIb i Piotr Patrzykąt z kl. VIIIa zdobyli ex aequo III miejsce.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w dalszej edukacji!