• 566.jpg
  • 563.jpg
  • header.jpg
  • laboratoria.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • sks.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sztandar1.jpg

W dniach 21-23 maja miała miejsce szkolna wycieczka na Dolny Śląsk i do stolicy Czech – Pragi.

Pierwszego dnia uczestnicy wyjazdu zwiedzali Wrocław: ogród japoński, Centrum Nauki o Wodzie „Hydropolis” i stare miasto szlakiem krasnali. Dodatkowo odbyliśmy podróż kolejką linową Politechniki wrocławskiej „Polinką”. Na koniec dnia udaliśmy się na kolację i nocleg do hotelu Impresja
w Dusznikach-Zdroju. Drugiego dnia pojechaliśmy na cały dzień do Pragi, w której zobaczyliśmy najpiękniejsze zabytki stolicy Czech, w tym dzielnicę Hradczany z zamkiem królewskim, katedrę św. Wita, most Karola, stare miasto i zegar Orloj. Każdy z nas zrobił pamiątkowe zdjęcia i drobne zakupy. Wieczorem wróciliśmy do hotelu. Ostatniego dnia po śniadaniu i wykwaterowaniu udaliśmy się
na kilkugodzinną wędrówkę w góry. W towarzystwie przewodnika zdobyliśmy najwyższy szczyt Gór Stołowych – Szczeliniec Wielki (919 m. n.p.m.). Następnie przejechaliśmy do Kłodzka na obiad
i zwiedzanie znajdującej się w tym mieście twierdzy. Chodziliśmy m.in. wąskimi tunelami minerskimi, w tym najniższym o nazwie Krasnal. Po zejściu z twierdzy wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.
W Bobowie byliśmy przed północą. Organizatorami wyjazdu byli Marcin Rudnicki, Elżbieta Koszewska i Krzysztof Połom.

Zapraszamy do galerii zdjęć: