• header.jpg
  • sztandar1.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 563.jpg
  • laboratoria.jpg
  • sks.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • 566.jpg

W piątek, 23 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VIII. Ten dzień to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W czasie uroczystości zasłużeni uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne. Zostały także wręczone nagrody za wysokie osiągnięcia w Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz sukcesy sportowe.

Na szczególne uznanie za wysiłek i zaangażowanie zasłużyły trzy uczennice:

  • Pola Gapska z kl. VI b, która zdobyła Nagrodę Specjalną Rady Pedagogicznej.
  • Tytułu „Najlepszy Absolwent - Nagroda Wójta Gminy Bobowo” przyznany został Monice Zawitowskiej z kl. VIII b.

Nie sposób jednak nie wspomnieć o naszej uczennicy z kl. VIII a - Zofii Niesiołowskiej, która dosłownie otarła się o te zaszczytne wyróżnienia. W życiu czasami jak w sporcie. Uczennica ta uzyskała najwyższą średnią za wyniki w nauce, którą niełatwo jest osiągnąć 5,67 w najstarszej klasie, ale do szczęścia zabrakło kilku punktów.

 

 

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY !