• sks.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sztandar1.jpg
  • header.jpg
  • 563.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • 566.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Nikola Kozłowska z klasy VI B zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej w Powiatowym konkursie dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich pt. „Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego” zorganizowanym w ramach „Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego (HPV) na lata 2012-2017”.

Jej pracę wybrano spośród 15 pozostałych. Praca Nikoli została przygotowana pod kierunkiem Pani Lucyny Mazur, a w nagrodę uczennica otrzymała kartę podarunkową do wykorzystania w salonie Empik. Gratulujemy!