• jan_pawel_ii.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • 563.jpg
  • sks.jpg
  • 566.jpg
  • header.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • sztandar1.jpg

W poniedziałek 17 grudnia 2018 r. odbyła się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku uroczysta Gala stypendialna dla najlepszych uczniów województwa pomorskiego. Wręczenia wniosków stypendialnych dokonał marszałek Mieczysław Struk. W kategorii nagród dla uczniów uzdolnionych nagrodzono łącznie 402 osoby z terenu województwa pomorskiego. Przyznane stypendium w wysokości 250 zł miesięcznie będzie wypłacane przez 12 miesięcy. W bieżącym roku szkolnym stypendystą został m.in. Mateusz Nagórski z klasy VII b, którego wychowawcą jest Marcin Rudnicki, a także licealistki Katarzyna Suwalska i Nikola Staszczak, absolwentki naszej szkoły. Nagrodzonym uczniom pogratulowali osobiście wójt gminy Bobowo Sylwester Patrzykąt, dyrektor PSP w Bobowie Mariola Fiałkowska oraz nauczyciel Marcin Rudnicki. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.