• 566.jpg
  • sztandar1.jpg
  • obrazek_1_1411.jpg
  • jan_pawel_ii.jpg
  • header.jpg
  • sks.jpg
  • SAM_2031.JPG
  • 563.jpg

Jak co roku, także i w tym odbyły się zmagania najlepszych uczniów ze szkół powiatu starogardzkiego w Turnieju z zakresu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gospodarzem zawodów tradycyjnie była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Starogardzie Gdańskim. Naszą placówkę reprezentowały dwie drużyny startujące w dwóch kategoriach wiekowych: 10-12 lat i 13 oraz więcej.

Zespół w I kategorii tworzyli: Magdalena Kaszubowska, Nadia Soboniak, Krystian Laska
i Kacper Suwalski.

Zespół w II kategorii wiekowej składał się z: Amelii Mania, Jakuba Lipke i Mateusza Nagórskiego.

Turniej BRD podzielony był na trzy części:

  1. umiejętności jazdy po torze przeszkód
  2. teście wiedzy teoretycznej z zakresu zasad ruchu drogowego
  3. umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

            Ostatecznie nasze zespoły zajęły dwa drugie miejsca. Dwukrotnie zwyciężyli uczniowie ze szkoły w Jabłowie a dwa trzecie miejsca zajęli uczniowie ze Skarszew. Gratulujemy naszym uczniom dużego sukcesu i trzymamy kciuki, aby za rok zaprezentowali się jeszcze lepiej.